Oświata Travel
udane wakacje!!!
OFERTY DNIAO NASWYCIECZKI SZKOLNEBEZGLUTENOWE WCZASYWYCIECZKI DLA FIRM, GRUPRELACJE Z WYJAZDÓWGALERIA Kontakt
WSPÓŁPRACA NAUCZYCIELE
WYCIECZKI ANGLIA, WALIA, SZKOCJA
WYCIECZKI NIEMCY
WYCIECZKI FRANCJA
WYCIECZKI POLSKA
WYCIECZKI CZECHY
WYCIECZKI WŁOCHY
WYCIECZKI HISZPANIA
WYCIECZKI CHORWACJA
WYCIECZKI GRUPOWE
LATO 2016 i 2017
OBOZY MŁODZIEŻOWE LATO 2017
OBOZY JĘZYKOWE
REJSY
NARTY 2016/2017
JARMARKI ADWENTOWE 2016
KURS PILOTÓW WYCIECZEK
OBOZY MŁODZIEŻOWE LATO 2017

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W GRECJI
Z NAUKĄ PŁYWANIA
Z TRENEREM PŁYWANIA 2 KLASY
OFERTA TYLKO DLA GRUP!!!Miejscowość:

Leptokaria - Miasto położone u podnóża góry Olimp na Riwierze Olimpijskiej z jedną z najładniejszych piaszczystych plaż w Grecji, w odległości 90 km od Salonik. Dla miłego spędzenia czasu oferujemy: tradycyjną muzykę grecką "Buzukia", dyskoteki, teatr, kino, windsurfing, do wynajęcia motory, rowery. Polecamy restauracje z kuchnią grecką i nie tylko, tradycyjne greckie tawerny, kawiarnie, bary. Dla naszych małych gości: lunapark, place zabaw.Sieć handlowa to sklepy z odzieżą, pamiątkami, złotnicze z wyrobami ręcznymi.

Zakwaterowanie:

Hotel Aleksander***+ Położony 350 m od plaży. Na terenie hotelu znajduje się basen, bar, restauracja. Hotel posiada 140 miejsc noclegowych w pokojach 2/3/4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w TV, klimatyzację(18:00-08:00), balkon.

 

Ramowy program:

Dzień.1. Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach południowych. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię w kierunku Grecji. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.  

Dzień.2. Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, złożenie bagażu w wyznaczonym miejscu, zapoznanie się z zapleczem obiektu i okolicą. Spotkanie organizacyjne, podział na grupy, zapoznanie się z przepisami bezpieczeństwa  i regulaminami.  Zakwaterowanie od godziny 14.00, następnie lunch, czas na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

Dzień.3. Śniadanie, po nim  wyjście nad morze i plażowanie oraz kąpiele morskie. Powrót do obiektu na lunch. Po nim gry i zabawy ruchowe. Obiadokolacja, a po niej dyskoteka i nocleg.  

Dzień.4. Śniadanie, po nim wyprawa do Zeusa i jego ,,spółki”, którzy od niepamiętnych czasów zamieszkują to najwyższe pasmo górskie Grecji. Podjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m n.p.m na punkt widokowy Stavros, skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Riwierę Olimpijską. Wizyta w Litochoro, malowniczym miasteczku położonym u stóp Olimpu, przejście spacerkiem wąwozem rzeki Enipeas, którym schodzili na ziemię greccy bogowie. Powrót do Hotelu na lunch. Po nim plażowanie i kąpiele słoneczne. Obiadokolacja po niej spacer po mieście i nocleg.


 


Dzień.5. Śniadanie, po nim  plażowanie, gry, zabawy na plaży. Powrót do obiektu na obiad. Po nim spacer po okolicy, następnie rozgrywki sportowe. Obiadokolacja, po niej podchody i nocleg.

 

Śn

Dzień.6.  Śniadanie*, po nim wycieczka fakultatywna na Wyspę Skiathos. Rejs po zatoce Pagestyckiej  i otwartym morzu Egejskim. Podczas rejsu można zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Chętni będą mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Plażowanie około 2 godzin i rejs powrotny, podczas którego odbywają się gry, zabawy i tańce.  
W godzinach wieczornych powrót do obiektu na obiadokolację i nocleg.
*Na wycieczkę zabieramy z hotelu paczkę śniadaniowo-lunchową.


 
 

Dzień.7.  Śniadanie, po nim  plażowanie, gry i zabawy integracyjne, zajęcia sportowo – rekreacyjne, kąpiele morskie pod okiem ratowników. Powrót do obiektu na obiad. Po nim konkurs rzeźby z piasku, konkurs piosenki oraz wiedzy o Grecji. Obiadokolacja, dyskoteka i nocleg

 


Dzień.8. Śniadanie, po nim wycieczka fakultatywna* dodatkowo płatna Waterland. Park wodny położony w pobliżu Salonik, gdzie dorośli bawią się jak dzieci, a dzieci nie ustępują im w zabawie. Na terenie obiektu znajduje się mnóstwo atrakcji, z których korzystanie jest wliczone w koszt biletu. Są tam zjeżdżalnie, baseny ze sztucznymi falami, krętymi rurami oraz jacuzzi. W cenie biletu został ujęty lunch. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
 

 Dzień.9. Śniadanie, po nim wykwaterowanie z obiektu po nim wyjazd w drogę powrotną przez Grecję, Macedonię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy w stronę Polski.

Dzień.10. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. 


Cena zawiera:
- realizacja programu obozu młodzieżowego,
- wyżywienie w formie bufetu: śniadania, lunche, obiadokolacje jak w programie,
- zakwaterowanie: 7 noclegów
w Hotelu Aleksander ***, pokoje  2,3,4 osobowe  z łazienkami, TV,
  klimatyzacją ( 18:00-08:00)  i balkonem
- ubezpieczenie NNW, KL i bagażu Signal Iduna
- taksa klimatyczna  w cenie!!!
-
przejazd komfortowym autokarem ( wc, barek )
-
opieka pilota- rezydenta podczas pobytu na miejscu
- opiekę 3 wychowawców i 1 kierownika wycieczki z Ramienia Szkoły
- wycieczki: Wyspa Skiathos i Olimp w cenie!!!
- trener pływania


Cena nie zawiera:
  - obligatoryjnej kaucji w wysokości 20 euro/os,
- biletów wstępu  na wycieczkach,
- dodatkowych  wycieczek fakultatywnychCo należy zabrać:

legitymację szkolną, ważny paszport lub dowód osobisty, kremy z filtrem UV, nakrycia głowy,
przewiewne ubranie, klapki do wody, maść na oparzenia słoneczne, okulary przeciwsłoneczne,

leki przyjmowane na stałe (na cały pobyt). Proponowane kieszonkowe ok. 80 euro + pieniądze na wycieczki fakultatywneCHORWACJA  OFERTA TYLKO DLA  GRUP !!!
 
OBÓZ MŁODZIEŻOWY 12-16 lat, 


 

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Dramalj * * - przyjemny hotel położony nad samym morzem,
w otoczeniu zieleni. Hotel dysponuje 42 pokojami, dużą restauracją nad samym morzem, barem, tarasami, bezpłatnym parkingiem dla gości hotelu. Dostęp do internetu bezprzewodowego w holu recepcji. Dostę do sejfu w recepcji hotelu. Wszystkie pokoje są z łazienkami (prysznic, toalet).

Wyposażenie pokoi: 2-, 3-, 4-osobowych z łazienką(WC/prysznic). Pokoje urządzone standardowo: wbudowana duża szafa,łóżka, toaletka z lustrem i krzesłem, szafki nocne, lampki nad łóżkami.  W oknach rolety chroniące przed słońcem w ciągu dnia.
Rodzaj podłogi: panele. Pokoje bez balkonów / klimatyzacji.
Pościel i ręczniki oraz szklanki do dyspozycji gości hotelu.
 
Plaża: miejscowa, żwirowa z łagodnym zejściem do morza, betonowa po prawej stronie hotelu,

Na plaży: wypożyczalnia rowerów, skuterów i motocykli (dodatkowo płatne), zaplecze gastronomiczne.

Odległość od centrum Crikvenicy
: około 3 km (do centrum Crikvenicy można dotrzeć samochodem lub na piechotę promenadą nad samym morzem, która prowadzi obok licznych knajp, restauracji, straganów.


  


                PROGRAM OBOZU:
DZIEŃ 1. Wyjazd z Opola z umówionego miejsca w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.
 
DZIEŃ 2. W godzinach południowych przyjazd do Chorwacji. Spotkanie organizacyjne, podział na grupy, omówienie regulaminu obozu młodzieżowego. Następnie ok. 14.00 zakwaterowanie w Hotelu  Dramalj**. Po nim obiad, spacer po mieście i zapoznanie z terenem. Powrót na kolację i nocleg.
 
DZIEŃ 3. Śniadanie, po nim wyjście nad morze i plażowanie oraz kąpiele morskie. Powrót do obiektu na obiad. Po nim gry i zabawy ruchowe. Kolacja, a po niej dyskoteka i nocleg.
 
DZIEŃ 4. Śniadanie, po nim plażowanie i kąpiele morskie pod okiem ratowników. Powrót do obiektu na obiad. Po nim wycieczka do Rijeki– miasta  w północno-zachodniej Chorwacji, nad Zatoką Rijecką. Jest to największy chorwacki port handlowy, rybacki i tranzytowy. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od wzgórza Trsat, skąd roztacza się niesamowity widok na Rijekę oraz wijącą się w dolę rzekę Rjecna. Na szczycie dumnie wznosi się piękna średniowieczna twierdza Trsat z XIII wieku. W samym centrum miasta życie koncentruje się na Korzo - nowoczesnym, handlowym deptaku biegnącym w kierunku rzeki. Stoi tu charakterystyczna i popularna wieża zegarowa, przebudowana w stylu barokowym. Również na Korzo odnajdziemy najstarszy zabytek Rijeki - budynek Stara Vrata. Inne jego nazwy to brama rzymska lub łuk rzymski. Przy placu Grivica oko przykuwa Kościół Św. Wita o kształcie rotundy, natomiast ul. Uzarska zaprowadzi nas do barokowej świątyni Wniebowzięcia Marii Panny ze specyficzną pochyloną dzwonnicą. Rynek z kolei zdobią klasztor Augustianów  i barokowy kościół Św. Hieronima.Następnie powrót na kolację i nocleg.  

 
 
DZIEŃ 5. Śniadanie, po nim plażowanie, gry, zabawy na plaży. powrót  do obiektu na obiad. Po nim spacer po okolicy, następnie rozgrywki sportowe. Kolacja, po niej podchody i nocleg.
 
DZIEŃ 6. Śniadanie, po nim wycieczka fakultatywna* dodatkowo płatna na Plitwickie Jeziora. Zwiedzanie Parku Narodowego wpisanego na listę UNESCO, którego największą atrakcją jest 16 jezior krasowych połączonych   ze sobą licznymi wodospadami. Jeziora Plitwickie zwiedzamy pieszo, w statkach pasażerskich oraz w kolejkach drogowych, których przejazdy wliczone w cenę biletu do parku. W Parku rośnie ponad 1000 gatunków roślin, wiele z nich to gatunki unikalne, występujące tylko na obszarze parku. Teren parku porasta Puszcza Dynarska, a teren zamieszkują niedźwiedzie brunatne, lisy, wilki, kuny, borsuki, rysie, nietoperze, orzeł przedni, sokół wędrowny, bocian czarny, puchacz, żółw błotny oraz wiele ciekawych gatunków ryb, płazów i gadów. Na obszarze parku znajdują się dwie znane jaskinie Supljara oraz Golubinjaca. W godzinach popołudniowych powrót do obiektu. Odpoczynek, po nim obiadokolacja, dyskoteka i nocleg.
 
 
DZIEŃ 7-10: Śniadanie, po nim plażowanie, gry i zabawy integracyjne, zajęcia sportowo – rekreacyjne, kąpiele morskie pod okiem ratowników. Powrót do obiektu na obiad. Po nim konkursy plastyczne, konkurs piosenki, wiedzy o Chorwacji itp.
Rejs statkiem na Wyspę Krk*wycieczka fakultatywna* dodatkowo płatna.
Kolacja, dyskoteka i nocleg. 
 
DZIEŃ 11.  Śniadanie, po nim wykwaterowanie z obiektu. Przejazd w kierunku Słowenii. Przyjazd i zwiedzanie Jaskini Postojna* -blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy. Jaskinia udostępniona została turystom już na początku XIX wieku. Trasa turystyczna o długości 5,5 km zajmuje tylko 1,5 h, gdyż 4-kilometrowy odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną, zatem do przejścia pozostaje tylko 1700 m. Po zwiedzaniu obiad* ( który wliczony jest w cenę biletu wstępu dodatkowo płatnego), wyjazd w drogę powrotną przez Słowenię, Austrię i Czechy w stronę Polski.

 
 
DZIEŃ 12. Przyjazd do Polski do Opola w godzinach popołudniowych.
 
CENA OBOZU OBEJMUJE:
 - realizacja programu obozu młodzieżowego
- wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje i obiadokolacje zgodne z programem
- zakwaterowanie: 9 noclegów w Hotelu Dramalj**, pokoje 3-4 osobowe z łazienkami
- ubezpieczenie NNW, KL i bagażu Signal Iduna,
- taksa klimatyczna w cenie!!!
- przejazd komfortowym autokarem ( wc, barek )
- 3 wejscia na dyskotekę w hotelu Dramalj podczas pobytu
- opieka pilota na całej trasie oraz podczas pobytu na miejscu
- opiekę 3 wychowawców i kierownika obozu
- wycieczki w cenie obozu: Rijeka i Jaskinia Postojna na Słowenii !!!
 
CENA OBOZU NIE OBEJMUJE:
- biletów wstępu na wycieczkach:
Jaskinia Postojna – 25 euro/os – cena zawiera bilet wstępu oraz obiad,
- obligatoryjnej kaucji w wysokości 20 euro/os, która zwracana jest w dniu wyjazdu,
o ile nie zostały wyrządzone szkody,
- wycieczek fakultatywnych.
 
 Wymaganym dokumentem podróży jest paszport, którego okres ważności
nie może być krótszy niż okres pobytu na terenie Chorwacji.
 
 
Obóz młodzieżowy w Chorwacji
Imię  *
Nazwisko  *
E-mail  *
Telefon  *
Zapytanie lub zgłoszenie na jarmark  *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dn, 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).  *
* [[Modules/Feedback/Form_:_reqFields]]