Oświata Travel
udane wakacje!!!
OFERTY DNIAO NASWYCIECZKI SZKOLNEBEZGLUTENOWE WCZASYWYCIECZKI DLA FIRM, GRUPRELACJE Z WYJAZDÓWGALERIA Kontakt
WSPÓŁPRACA NAUCZYCIELE
WYCIECZKI ANGLIA, WALIA, SZKOCJA
WYCIECZKI NIEMCY
WYCIECZKI FRANCJA
WYCIECZKI POLSKA
WYCIECZKI CZECHY
WYCIECZKI WŁOCHY
WYCIECZKI HISZPANIA
WYCIECZKI CHORWACJA
WYCIECZKI GRUPOWE
LATO 2015
OBOZY MŁODZIEŻOWE LATO 2015
OBOZY JĘZYKOWE
REJSY
NARTY 2015
JARMARKI ADWENTOWE 2015
KURS PILOTÓW WYCIECZEK
OBOZY MŁODZIEŻOWE LATO 2015

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W GRECJI
Z NAUKĄ PŁYWANIA
Z TRENEREM PŁYWANIA 2 KLASY
OFERTA TYLKO DLA GRUP!!!Miejscowość:

Leptokaria - Miasto położone u podnóża góry Olimp na Riwierze Olimpijskiej z jedną z najładniejszych piaszczystych plaż w Grecji, w odległości 90 km od Salonik. Dla miłego spędzenia czasu oferujemy: tradycyjną muzykę grecką "Buzukia", dyskoteki, teatr, kino, windsurfing, do wynajęcia motory, rowery. Polecamy restauracje z kuchnią grecką i nie tylko, tradycyjne greckie tawerny, kawiarnie, bary. Dla naszych małych gości: lunapark, place zabaw.Sieć handlowa to sklepy z odzieżą, pamiątkami, złotnicze z wyrobami ręcznymi.

Zakwaterowanie:

Hotel Aleksander***+ Położony 350 m od plaży. Na terenie hotelu znajduje się basen, bar, restauracja. Hotel posiada 140 miejsc noclegowych w pokojach 2/3/4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w TV, klimatyzację(18:00-08:00), balkon.

 

Ramowy program:

Dzień.1. Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach południowych. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię w kierunku Grecji. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.  

Dzień.2. Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, złożenie bagażu w wyznaczonym miejscu, zapoznanie się z zapleczem obiektu i okolicą. Spotkanie organizacyjne, podział na grupy, zapoznanie się z przepisami bezpieczeństwa  i regulaminami.  Zakwaterowanie od godziny 14.00, następnie lunch, czas na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

Dzień.3. Śniadanie, po nim  wyjście nad morze i plażowanie oraz kąpiele morskie. Powrót do obiektu na lunch. Po nim gry i zabawy ruchowe. Obiadokolacja, a po niej dyskoteka i nocleg.  

Dzień.4. Śniadanie, po nim wyprawa do Zeusa i jego ,,spółki”, którzy od niepamiętnych czasów zamieszkują to najwyższe pasmo górskie Grecji. Podjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m n.p.m na punkt widokowy Stavros, skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Riwierę Olimpijską. Wizyta w Litochoro, malowniczym miasteczku położonym u stóp Olimpu, przejście spacerkiem wąwozem rzeki Enipeas, którym schodzili na ziemię greccy bogowie. Powrót do Hotelu na lunch. Po nim plażowanie i kąpiele słoneczne. Obiadokolacja po niej spacer po mieście i nocleg.


 


Dzień.5. Śniadanie, po nim  plażowanie, gry, zabawy na plaży. Powrót do obiektu na obiad. Po nim spacer po okolicy, następnie rozgrywki sportowe. Obiadokolacja, po niej podchody i nocleg.

 

Śn

Dzień.6.  Śniadanie*, po nim wycieczka fakultatywna na Wyspę Skiathos. Rejs po zatoce Pagestyckiej  i otwartym morzu Egejskim. Podczas rejsu można zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Chętni będą mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Plażowanie około 2 godzin i rejs powrotny, podczas którego odbywają się gry, zabawy i tańce.  
W godzinach wieczornych powrót do obiektu na obiadokolację i nocleg.
*Na wycieczkę zabieramy z hotelu paczkę śniadaniowo-lunchową.


 
 

Dzień.7.  Śniadanie, po nim  plażowanie, gry i zabawy integracyjne, zajęcia sportowo – rekreacyjne, kąpiele morskie pod okiem ratowników. Powrót do obiektu na obiad. Po nim konkurs rzeźby z piasku, konkurs piosenki oraz wiedzy o Grecji. Obiadokolacja, dyskoteka i nocleg

 


Dzień.8. Śniadanie, po nim wycieczka fakultatywna* dodatkowo płatna Waterland. Park wodny położony w pobliżu Salonik, gdzie dorośli bawią się jak dzieci, a dzieci nie ustępują im w zabawie. Na terenie obiektu znajduje się mnóstwo atrakcji, z których korzystanie jest wliczone w koszt biletu. Są tam zjeżdżalnie, baseny ze sztucznymi falami, krętymi rurami oraz jacuzzi. W cenie biletu został ujęty lunch. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
 

 Dzień.9. Śniadanie, po nim wykwaterowanie z obiektu po nim wyjazd w drogę powrotną przez Grecję, Macedonię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy w stronę Polski.

Dzień.10. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. 


Cena zawiera:
- realizacja programu obozu młodzieżowego,
- wyżywienie w formie bufetu: śniadania, lunche, obiadokolacje jak w programie,
- zakwaterowanie: 7 noclegów
w Hotelu Aleksander ***, pokoje  2,3,4 osobowe  z łazienkami, TV,
  klimatyzacją ( 18:00-08:00)  i balkonem
- ubezpieczenie NNW, KL i bagażu Signal Iduna
- taksa klimatyczna  w cenie!!!
-
przejazd komfortowym autokarem ( wc, barek )
-
opieka pilota- rezydenta podczas pobytu na miejscu
- opiekę 3 wychowawców i 1 kierownika wycieczki z Ramienia Szkoły
- wycieczki: Wyspa Skiathos i Olimp w cenie!!!
- trener pływania


Cena nie zawiera:
  - obligatoryjnej kaucji w wysokości 20 euro/os,
- biletów wstępu  na wycieczkach,
- dodatkowych  wycieczek fakultatywnychCo należy zabrać:

legitymację szkolną, ważny paszport lub dowód osobisty, kremy z filtrem UV, nakrycia głowy,
przewiewne ubranie, klapki do wody, maść na oparzenia słoneczne, okulary przeciwsłoneczne,

leki przyjmowane na stałe (na cały pobyt). Proponowane kieszonkowe ok. 80 euro + pieniądze na wycieczki fakultatywneCHORWACJA  OFERTA TYLKO DLA  GRUP !!!
 
OBÓZ MŁODZIEŻOWY 12-16 lat, 


 

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Dramalj * * - przyjemny hotel położony nad samym morzem,
w otoczeniu zieleni. Hotel dysponuje 42 pokojami, dużą restauracją nad samym morzem, barem, tarasami, bezpłatnym parkingiem dla gości hotelu. Dostęp do internetu bezprzewodowego w holu recepcji. Dostę do sejfu w recepcji hotelu. Wszystkie pokoje są z łazienkami (prysznic, toalet).

Wyposażenie pokoi: 2-, 3-, 4-osobowych z łazienką(WC/prysznic). Pokoje urządzone standardowo: wbudowana duża szafa,łóżka, toaletka z lustrem i krzesłem, szafki nocne, lampki nad łóżkami.  W oknach rolety chroniące przed słońcem w ciągu dnia.
Rodzaj podłogi: panele. Pokoje bez balkonów / klimatyzacji.
Pościel i ręczniki oraz szklanki do dyspozycji gości hotelu.
 
Plaża: miejscowa, żwirowa z łagodnym zejściem do morza, betonowa po prawej stronie hotelu,

Na plaży: wypożyczalnia rowerów, skuterów i motocykli (dodatkowo płatne), zaplecze gastronomiczne.

Odległość od centrum Crikvenicy
: około 3 km (do centrum Crikvenicy można dotrzeć samochodem lub na piechotę promenadą nad samym morzem, która prowadzi obok licznych knajp, restauracji, straganów.


  


                PROGRAM OBOZU:
DZIEŃ 1. Wyjazd z Opola z umówionego miejsca w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.
 
DZIEŃ 2. W godzinach południowych przyjazd do Chorwacji. Spotkanie organizacyjne, podział na grupy, omówienie regulaminu obozu młodzieżowego. Następnie ok. 14.00 zakwaterowanie w Hotelu  Dramalj**. Po nim obiad, spacer po mieście i zapoznanie z terenem. Powrót na kolację i nocleg.
 
DZIEŃ 3. Śniadanie, po nim wyjście nad morze i plażowanie oraz kąpiele morskie. Powrót do obiektu na obiad. Po nim gry i zabawy ruchowe. Kolacja, a po niej dyskoteka i nocleg.
 
DZIEŃ 4. Śniadanie, po nim plażowanie i kąpiele morskie pod okiem ratowników. Powrót do obiektu na obiad. Po nim wycieczka do Rijeki– miasta  w północno-zachodniej Chorwacji, nad Zatoką Rijecką. Jest to największy chorwacki port handlowy, rybacki i tranzytowy. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od wzgórza Trsat, skąd roztacza się niesamowity widok na Rijekę oraz wijącą się w dolę rzekę Rjecna. Na szczycie dumnie wznosi się piękna średniowieczna twierdza Trsat z XIII wieku. W samym centrum miasta życie koncentruje się na Korzo - nowoczesnym, handlowym deptaku biegnącym w kierunku rzeki. Stoi tu charakterystyczna i popularna wieża zegarowa, przebudowana w stylu barokowym. Również na Korzo odnajdziemy najstarszy zabytek Rijeki - budynek Stara Vrata. Inne jego nazwy to brama rzymska lub łuk rzymski. Przy placu Grivica oko przykuwa Kościół Św. Wita o kształcie rotundy, natomiast ul. Uzarska zaprowadzi nas do barokowej świątyni Wniebowzięcia Marii Panny ze specyficzną pochyloną dzwonnicą. Rynek z kolei zdobią klasztor Augustianów  i barokowy kościół Św. Hieronima.Następnie powrót na kolację i nocleg.  

 
 
DZIEŃ 5. Śniadanie, po nim plażowanie, gry, zabawy na plaży. powrót  do obiektu na obiad. Po nim spacer po okolicy, następnie rozgrywki sportowe. Kolacja, po niej podchody i nocleg.
 
DZIEŃ 6. Śniadanie, po nim wycieczka fakultatywna* dodatkowo płatna na Plitwickie Jeziora. Zwiedzanie Parku Narodowego wpisanego na listę UNESCO, którego największą atrakcją jest 16 jezior krasowych połączonych   ze sobą licznymi wodospadami. Jeziora Plitwickie zwiedzamy pieszo, w statkach pasażerskich oraz w kolejkach drogowych, których przejazdy wliczone w cenę biletu do parku. W Parku rośnie ponad 1000 gatunków roślin, wiele z nich to gatunki unikalne, występujące tylko na obszarze parku. Teren parku porasta Puszcza Dynarska, a teren zamieszkują niedźwiedzie brunatne, lisy, wilki, kuny, borsuki, rysie, nietoperze, orzeł przedni, sokół wędrowny, bocian czarny, puchacz, żółw błotny oraz wiele ciekawych gatunków ryb, płazów i gadów. Na obszarze parku znajdują się dwie znane jaskinie Supljara oraz Golubinjaca. W godzinach popołudniowych powrót do obiektu. Odpoczynek, po nim obiadokolacja, dyskoteka i nocleg.
 
 
DZIEŃ 7-10: Śniadanie, po nim plażowanie, gry i zabawy integracyjne, zajęcia sportowo – rekreacyjne, kąpiele morskie pod okiem ratowników. Powrót do obiektu na obiad. Po nim konkursy plastyczne, konkurs piosenki, wiedzy o Chorwacji itp.
Rejs statkiem na Wyspę Krk*wycieczka fakultatywna* dodatkowo płatna.
Kolacja, dyskoteka i nocleg. 
 
DZIEŃ 11.  Śniadanie, po nim wykwaterowanie z obiektu. Przejazd w kierunku Słowenii. Przyjazd i zwiedzanie Jaskini Postojna* -blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy. Jaskinia udostępniona została turystom już na początku XIX wieku. Trasa turystyczna o długości 5,5 km zajmuje tylko 1,5 h, gdyż 4-kilometrowy odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną, zatem do przejścia pozostaje tylko 1700 m. Po zwiedzaniu obiad* ( który wliczony jest w cenę biletu wstępu dodatkowo płatnego), wyjazd w drogę powrotną przez Słowenię, Austrię i Czechy w stronę Polski.

 
 
DZIEŃ 12. Przyjazd do Polski do Opola w godzinach popołudniowych.
 
CENA OBOZU OBEJMUJE:
 - realizacja programu obozu młodzieżowego
- wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje i obiadokolacje zgodne z programem
- zakwaterowanie: 9 noclegów w Hotelu Dramalj**, pokoje 3-4 osobowe z łazienkami
- ubezpieczenie NNW, KL i bagażu Signal Iduna,
- taksa klimatyczna w cenie!!!
- przejazd komfortowym autokarem ( wc, barek )
- 3 wejscia na dyskotekę w hotelu Dramalj podczas pobytu
- opieka pilota na całej trasie oraz podczas pobytu na miejscu
- opiekę 3 wychowawców i kierownika obozu
- wycieczki w cenie obozu: Rijeka i Jaskinia Postojna na Słowenii !!!
 
CENA OBOZU NIE OBEJMUJE:
- biletów wstępu na wycieczkach:
Jaskinia Postojna – 25 euro/os – cena zawiera bilet wstępu oraz obiad,
- obligatoryjnej kaucji w wysokości 20 euro/os, która zwracana jest w dniu wyjazdu,
o ile nie zostały wyrządzone szkody,
- wycieczek fakultatywnych.
 
 Wymaganym dokumentem podróży jest paszport, którego okres ważności
nie może być krótszy niż okres pobytu na terenie Chorwacji.
 
 
Obóz młodzieżowy w Chorwacji
Imię  *
Nazwisko  *
E-mail  *
Telefon  *
Zapytanie lub zgłoszenie na jarmark  *
* [[Modules/Feedback/Form_:_reqFields]]